Hakkımızda

TAKAS & YAPALIM ☝️Kurtulmak İstediğiniz Eşyanız mı Var ☝️Kullanmadığınız Eşyanızı Değerlendirmek mi İstiyorsunuz 

 

TAKAS & YAPALIM 

Kurtulmak İstediğiniz Eşyanızmı Var Veya Kullanmadığınız Eşyanızı Değerlendirmek mi İstiyorsunuz TakasYapalim.Com

TakasYapalim.Com size, değiş tokuş fırsatları ile karşılaşma şansı sunan ücretsiz bir platform.

TakasYapalim.Com bu platformda, “Sizi, eşyalarınızı takaslayabileceğiniz diğer eşya sahipleri ile buluşturuyor”.

Siz de bu sayede, kullandığınız veya çeşitli nedenlerle kullanmadığınız ürünlerinizi, diğer kullanıcılara ait ürünler ile takas yapabiliyorsunuz. Dilerseniz satış veya hibe niteliğinde ilanlarda yayınlayabiliyorsunuz.

TakasYapalim.Com bunun için de, sizden hiçbir ücret talep etmiyor.

 

Değiştirmeyi düşündüğünüz ürünleriniz için hemen ücretsiz üyelik yapabilir, ücretsiz ilan verebilir ve yine ücretsiz takas/satış yapabilirsiniz.

 

Biz Kimiz? 
2006 Yılından günümüze kadar bir çok sektöre web hizmetleri veren uzman ekibimiz bir çok isimle ön plana çıkmıştır. Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllaca süregelen bu web hizmetlerinde artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız tüm teknoloji ve gelişimi kalbinde büyüten ve sürekli gelişen ekip tecrübesiyle artık ismimin Son Yazılım Bilişim hizmetleri olarak siz değerli müşterilerine web sektöründe öncü yenilikleri sunmaktan gurur duyarız.

Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız!

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp bir kaç soru sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım ve iyi günler dileyelim...

Kalite Anlayışımız

Yazılım veya hizmetin tarafımızdan talep edilmesi ile ürünün size teslimine kadar tüm amacımız kaliteyi beklentilerinizin üzerinde tutmaktır. Tüm kalite anlayışını şu şekilde özetleyebiliriz;

Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!