Nasıl Mağaza Açabilirim?

Kurumsal mağaza açarak müşteri portföyünüzü ve aktif alanınızı genişletebilirsiniz. Kurumsal mağaza açarak sahip olacağınız kurumsal kimlik sayesinde marka değerinizi yükselterek ürün ve hizmetlerinizin daha değerli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Günümüz alışveriş alışkanlıkları ile birlikte büyük bir sektör haline gelen e-ticaret dünyasında var olarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için bir kurumsal mağaza açmanız gerekmektedir. Kurumsal mağaza açmak son derece kolay ve ekonomik bir iştir. Buna rağmen kazancınızı, marka bilinirliğinizi ve itibarınızı önemli ölçüde artırır. Ayrıca özel reklam alanlarında reklam yapma şansı yakalayarak daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Mağaza Seçimi

Kurumsal mağaza açmak kadar kurumsal mağazanızı nerede açacağınız da önemlidir. Kurumsal mağaza açmak için e-ticaret hizmeti sunan bir platform bulmanız gerekir. Seçeceğiniz platformun online ticaret dünyasında nasıl bir kimlik sergilediğini bilmeli ve buna göre seçim yapmalısınız. Ayrıca söz konusu online pazar yerinin bilinirliği ve marka değerini de iyi araştırmalısınız. Kurumsal mağazanızı açacağınız platformun olumlu ve olumsuz tüm özellikleri, sizin markanıza da doğrudan yansıyacaktır. Bu nedenle hem bulunduğunuz ülkede hem de dünyada prestij sahibi olan bir pazar yeri bulmalısınız. Kurumsal mağaza açmak istiyorsanız, Takasyapalim ideal bir seçim olacaktır.

Takasyapalım’da Kurumsal Mağaza Açmak

Takasyapalim, kurmuş olduğu sanal pazar yerinde yüzlerce satıcıyı binlerce alıcıyla buluşturur. Bu nedenle Takasyapalim’te kurumsal mağaza açmak hem daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlar hem de hizmet verdiğiniz sektördeki rakiplerinizle adil bir rekabete girmenize olanak tanır. Peki, Takasyapalim’te kurumsal mağaza nasıl açılır?

Takasyapalım’da kurumsal mağaza açabilmek için öncelikle siteye üye olmanız gerekir. Takasyapalim’e üye olmak her zaman ücretsizdir. Gerekli bilgileri girip üye olduktan sonra e-postanıza gelecek olan link ile üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz. Ardından profilinizi düzenleyebilir ve kurumsal kimliğinizi oluşturabilirsiniz. Mağazalarım bölümüne girerek avantajlı Takasyapalim kurumsal mağaza paketlerinden ihtiyacınızı karşılayacak olanı seçerek uygun fiyatlarla kurumsal mağaza sahibi olabilirsiniz. Mağazanızın ya da markanızın adını ve kategorinizi seçerek satışa ve kazanmaya başlayabilirsiniz.